پردازشگران عصر جدید شیراز


درباره ما

شرکت پردازشگران عصر جدید شیراز به شماره ثبت 11291 در سال 1380 تاسیس گردید و طی سال های فعالیت خود، به تولید نرم افزارهای تخصصی در حوزه های مالی، اداری و پرسنلی، قراردادها و فرایندهای عملیاتی در مجموعه هایی نظیر شهرداری، دانشگاه ها، مخابرات، وزارت علوم و ... پرداخته است. این شرکت در طول فعالیت خود عضو شورای عالی انفورماتیک کشور بوده است و در سال های اخیر با تمرکز بر توسعه و تولید سیستم های بودجه ریزی عملکرد، بهای تمام شده و برنامه ریزی، به عنوان مجموعه ای پیشرو در حوزه سیستم های مدیریت بهای تمام شده و عملکرد، برنامه ریزی و بودجه ریزی عملکرد در سطح کشور مطرح است و نرم افزارهای منحصربفرد در زمینه سیستم های جامع مدیریت شامل برنامه ریزی استراتژیک (SP)، مدیریت مخارج سرمایه ای و قراردادهای عمرانی (CEM)، بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد (PBB)، مدیریت منابع و بهای عملکرد (PBC) و بهای تمام شده با رویکرد بهایابی فعالیت (ABC) را به مجموعه نرم افزارهای اداری، مالی و فرایندهای خود افزوده است.

محصولات

  • همه
  • سیستم های فرایندی
  • مالی و اداری
  • برنامه ریزی و بودجه

.مشتریان

. . . خریداران محصولات ما در سطح کشور

.خدمات ما

.مشاوره برای رسیدن به اهداف شما در جهت تولید نرم افزار

طراحی سیستم تحت وب


نرم افزارهای تحت وب یا Web based نوعی از نرم افزارهای کلاینت و سرور است. دسترسی به این نوع نرم افزارها با استفاده از Browser های مرسوم یا همان مرورگرها مانند(گوگل کروم، فایر فاکس، اپرا، اکسپلورر) قابل انجام است.

طراحی سیستم تحت ویندوز


قابلیت طراحی راه اندازی سیستم تحت ویندوز و ارتباط آن با سیستم تحت وب جهت راه کارهایی که حتمأ نیاز به برنامه ای تحت ویندوز می باشد و کار کردن سیستم بصورت Offline در صورت عدم اتصال به شبکه و ارتباط خودکار با نرم افزار تحت وب.

توانمندی ها


تولید وب سرویس جهت اتصال به سیستم های دیگر و تبدیل داده از فایل های پایگاه داده دیگر. قابلیت همکاری با تمامی سیستم های تحت وب و اتصال به کلیه ابزار که تحت شبکه کار می کنند برای مثال دستگاه های ورود و خروج دربهای الکترونیکی متصل به شبکه.

پشتیبانی


                         

پشتیبانی بصورت آن لاین و تلفنی و حضوری در محل انجام می شود که برای رفع مشکل هرچه سریع تر و صرفه جویی در وقت می باشد.

Bootstrap طراحی


طراحی و استفاده از تکنولوژی BS که به انعطاف پذیری سیستم جهت استفاده آسان تر روی کلیه دستگاه ها می باشد.

اگر به دنبال تبدیل ایده های خود به سیستم های نرم افزاری هستید با ما تماس بگیرید؟

تماس با ما

شنبه-پنج شنبه 08:00 – 18:00